arrow_downward

ARISconcept this exclusive furniture,

a refined and original design. Our proposals perfectly combine modern design with timeless style and taste.

Proponujemy tapicerowane meble wypoczynkowe

oraz meble skórzane produkowane z materiałów, komponentów i tkanin znakomitego gatunku, dzięki czemu na długo zachowują one estetyczny wygląd oraz wyjątkowe walory użytkowe. Na naszą ofertę składają się produkty takie jak luksusowe kanapy, narożniki i sofy, funkcjonalne fotele oraz finezyjne pufy. Są to stylowe a przy tym funkcjonalne komplety wypoczynkowe, które sprawią, że każde wnętrze nabierze klasy i wyrafinowania.

Kanapy narożne, ekskluzywne sofy czy pufy ARISconcept to solidne i eleganckie produkty dla wymagających, stanowiące stylowy element aranżacji wnętrz prywatnych, hotelowych czy biurowych. Urozmaicone wzornictwo oraz indywidualne podejście naszego salonu do oczekiwań Klienta, pozwala na gustowne komponowanie naszych wyrobów z wnętrzami zarówno o tradycyjnym, jak i nowoczesnym wystroju.

Ekskluzywne komplety wypoczynkowe oraz narożniki skórzane i tapicerowane marki ARISconcept zagwarantują Państwu relaks na najwyższym poziomie. Wybierając nasz asortyment, zapewniają sobie Państwo dostęp do luksusu i wygody na co dzień.

Salon meblowy ARISconcept znajdą Państwo w miastach takich jak Paczkowo i Poznań, natomiast główną siedzibę naszej firmy stanowi Swarzędz. Serdecznie zapraszamy.

Our Offerarrow_forward

News

event 22-11-2017
Due to the informatio regarding the deliveries of contaminated TDI in the ...
arrow_forward
event 17-04-2012
Our novelty - modular set Mayestic. Ideal for large area of modern ...
arrow_forward
event 04-01-2012
We are pleased to announce that the company arismebel took third place...
arrow_forward

Up to

50%

discounts on selected models available in the outlet outlet.

Where to buy our products?