arrow_downward

ARISconcept diesem exklusiven Möbel,

ein raffiniertes und originelles Design. Unsere Vorschläge perfekt verbinden modernes Design mit zeitlosem Stil und Geschmack.

Proponujemy tapicerowane meble wypoczynkowe

oraz meble skórzane produkowane z materiałów, komponentów i tkanin znakomitego gatunku, dzięki czemu na długo zachowują one estetyczny wygląd oraz wyjątkowe walory użytkowe. Na naszą ofertę składają się produkty takie jak luksusowe kanapy, narożniki i sofy, funkcjonalne fotele oraz finezyjne pufy. Są to stylowe a przy tym funkcjonalne komplety wypoczynkowe, które sprawią, że każde wnętrze nabierze klasy i wyrafinowania.

Kanapy narożne, ekskluzywne sofy czy pufy ARISconcept to solidne i eleganckie produkty dla wymagających, stanowiące stylowy element aranżacji wnętrz prywatnych, hotelowych czy biurowych. Urozmaicone wzornictwo oraz indywidualne podejście naszego salonu do oczekiwań Klienta, pozwala na gustowne komponowanie naszych wyrobów z wnętrzami zarówno o tradycyjnym, jak i nowoczesnym wystroju.

Ekskluzywne komplety wypoczynkowe oraz narożniki skórzane i tapicerowane marki ARISconcept zagwarantują Państwu relaks na najwyższym poziomie. Wybierając nasz asortyment, zapewniają sobie Państwo dostęp do luksusu i wygody na co dzień.

Salon meblowy ARISconcept znajdą Państwo w miastach takich jak Paczkowo i Poznań, natomiast główną siedzibę naszej firmy stanowi Swarzędz. Serdecznie zapraszamy.

Kollektionenarrow_forward

Aktuelles

event 17-04-2012
Unsere neueste Innovation - ein modulares System Mayestic Ecke. Ideal ...
arrow_forward
event 04-01-2012
Wir sind erfreut, bekannt geben, ARISmebel, dass das Unternehmen dritte ...
arrow_forward

Bis zu

50%

Rabatt auf ausgewählte Modelle im Outlet-Outlet.

Wo Kaufen wir ein?