Narożnik modułowy Fumio

Narożnik modułowy Fumio

Najgorętszy trend ostatniego czasu — tkanina gnieciuch, dająca wrażenie trójwymiaru, ruchu światła, wyeksponowana na solidnej bryle mebla, osadzonej na lekkich nóżkach. Ten efektowny narożnik modułowy z pewnością będzie grał pierwsze skrzypce w salonie, nawet tym nowoczesno-minimalistycznym w którym, prócz betonowych ścian i pięknej drewnianej podłogi nie ma nic.

 

Cały zestaw składa się aż z 9 modułów: narożny, środkowy pojedynczy i podwójny, boczny z podłokietnikami pojedynczy i podwójny, otomany i narożnika. Możesz zakupić dowolną ilość modułów i ustawić je tak, by pasowały idealnie do Twojego wnętrza. To ogromna zaleta, bo pozwala na radość z tego efektownego narożnika zarówno w wielkim, przestronnym salonie, jak i w kompaktowej kawalerce. Możesz więc ograć nim wizualnie każdą przestrzeń i nie musisz szukać dodatków, które miałyby podkreślić urok tego mebla. On sam wystarczy.

 

Decydując się na narożnik modułowy Fumio, masz również pewność co do najwyższej jakości wykonania, z jakiej słynie marka Aris Concept. Dotyczy to każdego elementu mebla od nóżek, przez bardzo wygodne siedzisko, oparcia, podłokietniki oraz liczne, bardzo komfortowe poduszki służące jako oparcie dla pleców, a także elementy konstrukcyjne i trwałe wypełnienie, gwarantujące najwyższy komfort siedzenia.

 

Tkanina tapicerska, jaką jest wykończony Fumio również, jak wszystkie pozostałe komponenty, z jakich zbudowano ten narożnik modułowy, jest jakości premium. Na zdjęciu prezentujemy odcień morsko — szary, ale oferujemy do Twojej dyspozycji także inne kolory tej tkaniny oraz w ogóle inne tkaniny, którymi na indywidualne zamówienie możemy obić Twój mebel. Nie masz więc żadnych ograniczeń ani gabarytowych, ani kolorystycznych, żeby dopasować mebel na tip-top do Twojego wnętrza.

 

Obojętnie czy urządzasz swoją prywatne, czy firmowe wnętrze, ten modułowy zestaw narożny Fumio będzie wisienką na torcie każdego wnętrzarskiego projektu. Przed zakupem zdecydowanie dobrze, żebyś mogła/mógł go wypróbować na żywo — dotknąć, usiąść, spróbować tej jakości na własnej skórze, dlatego zapraszamy do naszego showroom’u w Paczkowie lub do pozostałych salonów promujących meble Aris Concept, których listę znajdziesz na naszej stronie w zakładce "Gdzie kupić". Nasi konsultanci odpowiedzą na wszelkie Twoje pytania i doradzą najlepsze rozwiązanie.

 

 
f - - - - - -
p - - - - - -
z - - - - - -
g 108 108 108 108 108 161
s 108 80/90/100 102/112/122 160/180/200 182/202/222 102/112/122
w 93 93 93 93 93 93
F - funkcja, P - pojemnik, Z - zagłówek, G - głębokość, S - szerokość, W - wysokość wszystkie wymiary w [cm].