Narożnik modułowy Taos

Narożnik modułowy Taos

Ten tapicerowany zestaw modułowy do salonu, skupia w sobie najgorętsze trendy meblarskie ostatnich czasów. Masywna i geometryczna bryła. Strukturalna tkanina obiciowa 3D, imitująca splot nici w wersji maxi. Grube szwy na brzegach oparć sprawiają, że to mebel bezkompromisowo nowoczesny i modny, dla odważnych.

 

Decydując się na ten komplet, masz do dyspozycji 4 moduły składowe plus 2 stoliki (wysoki i niski). Na całość składa się wygodny puf pod nogi, element narożny z 2 połączonymi ze sobą na jednym boku oparciami, element środkowy wyposażony jedynie w oparcie na plecy oraz 2 elementy brzegowe z oparciem i podłokietnikami na jednym boku (prawym lub lewym). Moduły te możesz zakupić osobno w dowolnej ilości i zestawiać tak jak Ci się podoba i jak pasuje do wielkości swojego salonu czy sypialni. Dzięki takiej możliwości na tak luksusowy narożnik lub sofę możesz sobie pozwolić nie tylko w ogromnym, świetlistym salonie, ale także w mini kawalerce czy małym biurze.

 

Domyślamy się, że cenisz najwyższą jakość wykonania, we wszystkim co Cię otacza. Jako producent z wielopokoleniowym doświadczeniem, wiemy jak ją Tobie dostarczyć w formie sof czy narożników z najwyższej półki. Nasi projektanci i rzemieślnicy dbają o każdy szczegół od nóżek, przez konstrukcję, wypełnienie, jak i obicie. Nie stawiamy na półśrodki, bo jesteśmy dumni z proponowanych rozwiązań, zapewniamy 2-letnią gwarancję na nasze meble.

 

Zestaw Taos możesz konfigurować dowolnie nie tylko pod względem modułów, ale także obicia zakupionych elementów. Oddajemy do Twojej dyspozycji całą paletę tkanin oraz kolorów. Masz więc możliwość pełnego dopasowania tego mebla do swoich potrzeb.

 

Najwyższa jakość, najnowsze trendy, odwaga w projektowaniu i bezkompromisowość. Podzielasz nasze wartości? Zapraszamy do naszego salonu w Paczkowie pod Poznaniem! Przyjdź, wypróbuj, skorzystaj z porady naszych konsultantów.

  STOLIK NISKI STOLIK WYSOKI
f - - - - - -
p - - - - - -
z - - - - - -
g 108 108 108 108 101 90
s 108 72/82/92/102 110/120/130/140 60/108 50 90
w 80 80 80 39 28 38
F - funkcja, P - pojemnik, Z - zagłówek, G - głębokość, S - szerokość, W - wysokość wszystkie wymiary w [cm].