Zestaw modułowy Soho

Narożnik Zestaw modułowy Soho

Modułowy zestaw narożny Soho to kwintesencja prostoty, nowoczesnego mebla, klasy i niemal nieograniczone możliwości konfiguracji.

 

Do dyspozycji dostajesz 4 elementy, które możesz dowolnie zestawiać, tworząc np. sofę 2-3-osobową, narożnik, dużą powierzchnię do spania czy kompaktową do siedzenia. Do kompletu możesz dostawić także puf pod nogi lub wykorzystać go jako miejsce do odłożenia gazety czy książki. Każdy z tych elementów jest bardzo wygodny, zarówno siedziska, stabilne podłokietniki, jak i oparcia. Dzięki takiemu rozwiązaniu zestaw ten dopasujesz do każdego wnętrza, przestronnego salonu, ale także małej kawalerki, w której idealnie sprawdzą się 2 moduły w formie luksusowej i minimalistycznej sofy.

 

Decydując się na modułowy zestaw narożny Soho w dowolnej konfiguracji, możesz być spokojna/y o jakość każdego elementu, wypełnienia, jak i tkaniny, jaką został obity. Tą jakość podkreśla dodatkowo 2-letnia gwarancja na każdy zakupiony moduł.

 

Na ww. zdjęciach zobaczysz 2 rodzaje tkanin obiciowych i 2 kolory. Pamiętaj, że masz do wyboru całą paletę obić (różne rodzaje i kolory tkaniny). Bez problemu więc personalizujemy mebel dokładnie do Twojego wnętrza, niezależnie od wielkości, jak i koloru.

 

Zestaw Soho doskonale sprawdzi się we wnętrzach prywatnych, ale i firmowych, w miejscach spotkań z klientami i kontrahentami, w których chcesz zrobić najlepsze wrażenie na gościach, już od pierwszego spojrzenia. Zadzwoń do naszego salonu, pomożemy i doradzimy najlepsze rozwiązanie do Twojego wnętrza!

  OTW*P/L - -
f - - - - - -
p - - - - - -
z - - - - - -
g 108 108 108 161 - -
s 108 80/90/100 88/98/108 88/98/108 - -
w 87 87 87 87 - -
F - funkcja, P - pojemnik, Z - zagłówek, G - głębokość, S - szerokość, W - wysokość wszystkie wymiary w [cm].