Narożnik modułowy Murano

Narożnik modułowy Murano

Nieco pełniejsza i prosta bryła tego zestawu narożnego ujmie każdego, kto ceni nowoczesność i ponadczasową elegancję w swoim otoczeniu. 

 

Zestaw składa się z 6 elementów plus puf, który możesz podstawić sobie pod nogi lub użyć jako miękki stolik przy sofie do odłożenia gazety czy książki. Moduły składowe dzielą się na narożne, z połączonymi dwoma podłokietnikami, środkowe bez oparć oraz zewnętrzne, wyposażone w wygodne oparcia z różnych stron. Taka kompilacja pozwoli Tobie w naprawdę dowolny sposób zestawić ilość elementów jaka zmieści się w salonie czy sypialni, niezależnie od tego czy jest duża i przestronna czy jest kompaktowym jednopokojowym mieszkaniem, które chcesz urządzić w najlepszym stylu, mimo ograniczeń.

 

Za tym pięknym meblem tapicerowanym idzie nie tylko wygląd ale także najwyższa jakość wykonania od “stóp do głów” czyli od nóżek po szczyty oparć. Projektanci i rzemieślnicy ArisConcept zadbali o to aby wszystkie elementy konstrukcyjne tego zestawu jak siedziska, oparcia jak i wypełnienie oraz tkanina obiciowa służyły i cieszyły Twoje oko jak najdłużej. Za tą jakością idzie 2-letnia gwarancja producenta. Decydując się więc na ten mebel, możesz spać spokojnie.

 

Pamiętaj że prócz możliwości konfiguracji elementów zestawu, możesz także zażyczyć sobie obicia zakupionych modułów całą paletą różnego rodzaju tkanin oraz kolorów. Możesz więc doskonale dopasować go do swojego wnętrza.

 

Niezależnie od tego czy urządzasz swoją prywatną czy firmową przestrzeń modułowy zestaw narożny Murano będzie “kropką nad i” każdego wnętrza. Jeśli wolisz dotknąć, usiąść, spróbować naszej jakości, przyjedź do showroom’u lub zadzwoń. Nasi konsultanci odpowiedzą na wszelkie Twoje pytania i doradzą najlepsze rozwiązanie.

 
f - - - - - -
p - - - - - -
z - - - - - -
g 102 102 102 102 102 152
s 102 70/80/90 95/105/115 140/160/180 165/185/205 95/105/115
w 77 77 77 77 77 38
F - funkcja, P - pojemnik, Z - zagłówek, G - głębokość, S - szerokość, W - wysokość wszystkie wymiary w [cm].