arrow_downward

ARISconcept этой эксклюзивной мебели,

изысканный и оригинальный дизайн. Наши предложения прекрасно сочетают в себе современный дизайн с вневременным стилем и вкусом.

Proponujemy tapicerowane meble wypoczynkowe

oraz meble skórzane produkowane z materiałów, komponentów i tkanin znakomitego gatunku, dzięki czemu na długo zachowują one estetyczny wygląd oraz wyjątkowe walory użytkowe. Na naszą ofertę składają się produkty takie jak luksusowe kanapy, narożniki i sofy, funkcjonalne fotele oraz finezyjne pufy. Są to stylowe a przy tym funkcjonalne komplety wypoczynkowe, które sprawią, że każde wnętrze nabierze klasy i wyrafinowania.

Kanapy narożne, ekskluzywne sofy czy pufy ARISconcept to solidne i eleganckie produkty dla wymagających, stanowiące stylowy element aranżacji wnętrz prywatnych, hotelowych czy biurowych. Urozmaicone wzornictwo oraz indywidualne podejście naszego salonu do oczekiwań Klienta, pozwala na gustowne komponowanie naszych wyrobów z wnętrzami zarówno o tradycyjnym, jak i nowoczesnym wystroju.

Ekskluzywne komplety wypoczynkowe oraz narożniki skórzane i tapicerowane marki ARISconcept zagwarantują Państwu relaks na najwyższym poziomie. Wybierając nasz asortyment, zapewniają sobie Państwo dostęp do luksusu i wygody na co dzień.

Salon meblowy ARISconcept znajdą Państwo w miastach takich jak Paczkowo i Poznań, natomiast główną siedzibę naszej firmy stanowi Swarzędz. Serdecznie zapraszamy.

Наше предложениеarrow_forward

Hовости

event 17-04-2012
Наше последнее новшество - это модульная ...
arrow_forward
event 04-01-2012
Мы рады сообщить, что компания АРИС ...
arrow_forward

Скидки до

50%

на отдельные модели доступны в торговой точке.

Где купить нашу продукцию?